Худнемо з розумом

Хто з дівчат не мріє мати ідеальної фігури? Така жіноча природа — бути спокусливою, сексуальною і привертати увагу чоловіків. І вимоги, які пред’являють собі пані, частенько стають з часом все вище і вище. Але далеко не кожній природа подарувала природну красу і прекрасні форми. А тому їм доводиться наполегливо працювати над собою, доводячи параметри своєї фігури до ідеальної норми. Причому, вона у кожної своя.

Якщо одним дівчатам комфортно бути, як мовиться, «у вазі», то інші ж прагнуть його понизити усіма можливими способами.

Розглянемо деякі з них.

Фізичні вправи

Відмінний спосіб, щоб позбавитися від зайвих кілограмів, але необхідно мати велике бажання, вільний час і сили для реалізації планів. Займатися можна як в тренажерному залі або фітнес-центрі, так і удома. У першому випадку треба мати в розпорядженні час для поїздок, а також вільними засобами, щоб оплачувати зайняття. Другий — найбільш простий. Курс можна підібрати самостійно, причому, займатися у будь-який час дня і ночі, до того ж, стільки, скільки душу побажає. Можна підключити до тренувань ще скакалку, гантелі, обруч.

Активоване вугілля, яблучний оцет

Ці способи хороші, кожен по-своєму, правда, зловживати ними не коштує. До того ж, це дещо небезпечні методи, оскільки припаде це приймати усередину.

Правда, активоване вугілля є відмінним засобом для виведення шлаків, а зовсім не спалює жир.

Яблучний оцет стимулює обмін речовин, а також сприяє розщеплюванню вуглеводів і жирів. Людям з підвищеним або зниженим рівнем кислотності слід уважно віднестися до такого способу схуднення.

Біологічно активні добавки — річ досить серйозна, деякі з них можуть містити небезпечні для організму речовини.

Не коріть себе

Якщо ви дотримуєтеся строгих дієт або виснажуєте себе в тренажерному залі, при цьому постійно відмовляєте собі в смакоті, це не зовсім правильно. Якщо організм вимагає, значить, потрібно, хоч би іноді, себе балувати. Наприклад, піца, запах якої доноситься з найближчої піцерії — не потрібно вдихати його зовні. Дозвольте собі хоч раз розслабитися і з’їсти ласий шматочок.

Дієти

Нерідко дівчата прибігають і до цього методу для того, щоб скинути зайві кілограми. Велику кількість всіляких дієт пропонують фахівці. І іноді прекрасні створіння втрачаються, адже не уявляють собі, яку з них краще вибрати. Далеко не завжди вони консультуються з лікарями. А це відгукнеться тим, що буде вибрана не зовсім відповідна дієта.

читайте также резиновая крошка