Фастфуд і ожиріння: зв’язок доведенo

Ні для кого вже не секрет, що наше здоров’я прямо залежить від того, що ми їмо. Шкідливий вплив фастфуду обговорюється вже давно. У масштабному дослідженні, фахівці під керівництвом доктора Роберто де Вогла (Roberto De Vogli) з Каліфорнійського університету в Девісі довели, що збільшення продажів фастфуду в розвинених країнах прямо пов’язане з підвищенням індексу маси тіла і поширенням ожиріння. Найбільш популярним фастфуд опинився в Канаді, Австралії та Ірландії.

Як відзначають автори, епідемія ожиріння — пряма загроза здоров’ю населення, адже надмірна вага часто призводить до розвитку серцево-судинних захворювань, діабету другого типу і т.д.

У своєму дослідженні вчені проаналізували дані по 25 країнам з високими економічними показниками, які входять до ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку), за період з 1999 по 2008 рік. Доповідь доктора Вогла і його колег опублікований у бюлетені ВООЗ.

Щоб оцінити масштаби епідемії ожиріння і порівняти ці дані з вживанням фастфуда, вчені провели аналіз банківських транзакцій в ресторанах швидкого харчування і зіставили ці дані із середнім значенням індексу маси тіла за цей же період у кожній країні.

Автори доповіді підрахували, що загальні річні продажі фастфуду в країнах ОЕСР зросли за цей період з 26,61 до 32,76 одиниці на людину, а середній індекс маси тіла за той же час зріс з 25,8 до 26,4.

Нагадаємо, що індекс маси тіла дорівнює вазі в кілограмах, поділеній на квадрат росту (в метрах). Згідно ВООЗ, значення індексу 20-25 свідчить про нормальному вазі, значення 25-30 означає зайва вага, а 30 і вище — ожиріння.

Збільшення середніх продажів було виявлено у всіх 25 країнах. Найбільше зростання продажів фастфуду стався за цей період у Канаді — він склав 16,6 одиниці. Далі йдуть Австралія (14,7), Ірландія (12,3) і Нова Зеландія (10,1). Найменше зросли продажі в Італії (1,5), Нідерландах (1,8) і Бельгії (2,1). Як підкреслюють автори, якраз в цих країнах ринок жорстко регулюється державою.

Як це не парадоксально, але середнє значення вживаних в день калорій і тваринних жирів збільшилася незначно. Так, за даними ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), зростання калорій стався від 3432 калорій в день у 2002 році до 3 437 у 2008 році (автори додають, що людині досить від 2500 до 2000 калорій в день). Чому ж, висока калорійність і велику кількість тваринних жирів — ті фактори, за які фастфуд і лають, опинилися в статистикою майже незначущими?

На думку вчених, тут ще багато питань: дуже важлива інформація про якість продуктів, які використовуються в ресторанах швидкого харчування, необхідно оцінювати, як вирощувалися рослини, який корм отримували тварини, отримували вони антибіотики і т.д.

«До тих пір, поки уряд не буде вживати заходів з розповсюдження фастфуду, це сприятиме поширенню ожиріння, і буде мати плачевні наслідки для здоров’я людей. Країни, де в харчовому раціоні населення переважають жири, цукор і оброблені продукти, повинні усвідомлювати, що необхідні якісь заходи для підтримки здоров’я населення », — говорить професор де Вогла.

На думку авторів доповіді, необхідно, щоб на ринку з’являлося більше якісних продуктів харчування, свіжих овочів і фруктів, необхідно законодавче регулювання використання в сільському господарстві великих доз добрив, стимуляторів, гормонів росту, пестицидів та антибіотиків, більш жорстке регулювання реклами фастфуду, також необхідні і економічні заходи, які перешкоджали б настільки швидкому поширенню цих продуктів.

читайте краще Гоголя