Секс і схуднення. Чи можна схуднути від сексу?

Питання про те, чи сприяє секс схудненню, старий як світ. Є переконані прибічники такого методу скидання ваги, а є моралісти і романтики, що вважають, що секс для схуднення — це низько, безглуздо, негарно і негідно людської істоти. Усі ми романтики якоюсь мірою, проте, зараз не про це. На думку багатьох що «практикують», схуднути за допомогою сексу можна. І не лише схуднути…

Сам по собі секс, особливо з коханим або дуже бажаним — це свято, шматочок щастя, набір фарб, за допомогою яких можна розфарбувати навіть найнуднішу і сірішу дійсність. Якось сумно і негідно займатися цим виключно для схуднення. Але між іншим — чом би і ні? Займатися любов’ю можна не лише для настрою, здоров’я і задоволення, не лише щоб доставити радість чоловікові.

Одночасно і без збитку для інших складових якісного сексу чом би не підтягнути все, що потребує підтяжки, зміцнити все, що краще виглядає в укріпленому виді, підкачати м’язи, а заразом і доставити масу приємних відчуттів собі і партнерові.

У відомій багатьом «Енциклопедії помилок» написано: «За підрахунками учених, під час статевого акту спалюється зовсім небагато калорій(займаючись сексом впродовж години, ви можете втратити максимум 250 калорій, енергетичні витрати на оргазм трохи вище — 400 калорій в годину, але він триває максимум 15 секунд). Для того, щоб схуднути, треба багато годин, а ще краще, декілька днів безперервно займатися сексом. При цьому не відпочивати і нічого не є.

Напевно, це підійде далеко не усім. Більше того, той, хто скаже, що йому це підходить, навряд чи витримає такі темп і навантаження. Швидше за все, все закінчиться плачевно: фізичним і психічним виснаженням, а потім… обжерливістю і відновленням витраченої кількості калорій.

Але зневірятися не варто. В деяких випадках нормалізація сексуального життя все-таки може привести до схуднення, і це правда. Механізм зниження ваги за допомогою сексу криється не у виконанні фізичної роботи, а нормалізації психічних функцій. Йдеться швидше про психологічний ефект, оскільки людина, незадоволена сексом, частенько компенсує своє незадоволення великою кількістю їжі. У тих випадках, коли сексуальне життя у нього налагоджується, відпадає потреба і у великій кількості їжі.

Саме це і є головною причиною схуднення в даних випадках. Тобто, і секс і їжа можуть супроводжуватися позитивними емоціями, при недоліку одного з чинників може відбуватися компенсація іншим».

Трохи плутано, зате по нашій темі. Але не зовсім зрозуміло — все-таки худнеш або ні?

Секс — фізичне навантаження

Отже, секс — це серйозне фізичне навантаження, приємне, але від цього не менш стомлива. Звичайно, ти можеш зі мною не погодитися і надати своєму партнерові блискучу можливість виконати вільну програму «На колоді» — все в твоїх руках. Але навіщо? І тобі від цього приємніше не буде, і йому навряд чи сподобається. Просто розсунути ноги — це навіть не півсправи, а зовсім нічого. І вже звичайно, від такого сексу не худнуть, не стройнеют, та і задоволення отримати, постійно граючи вичікувально-пасивну роль, значно складніше.

У організмі людини, як ми вже розібралися, все взаємозв’язано, і якщо «працюють» м’язи промежини, автоматично починають напружуватися м’язи живота і сідничні м’язи.

Висновок: чим активніше ти поводишся в ліжка і чим більше задоволення відчуваєш від процесу, тим більше стройнеешь і худнеш.

До речі: як відомо, красивим і струнким може бути тільки здоровий організм. Фахівці в області народної медицини говорять, що лук і часник допомагають від «ста недуга», різні травички, кожна зі своєю «спеціалізацією», теж здавна застосовувалися для лікування — у сексу з усіх народних засобів діапазон найширший.

Як ми вже говорили, секс — це фізичне навантаження, таке ж, як аеробіка або зайняття в тренажерному залі, але це звичне і «знайоме» організму фізичне навантаження, тому і переживає він її легко і із задоволенням. Позитивні емоції під час зайняття сексом посилюють і закріплюють результат. Дві години зосередженого зайняття сексом легко можуть привести до витрачання повноцінної вечері з трьох блюд і зникнення декількох жирових складок на внутрішній стороні стегон.

До того ж секс — це не лише робота багатьох м’язів, у тому числі і вагінальних. Сексуальна активність, як правило, супроводжується потовиділенням — виходить ефект сауни, тобто виводяться токсини. «У процесі» партнер мне вас руками і іншими частинами тіла — це масаж. До речі, якщо він вас ще і регулярно шльопає по попці, відсутність целюліту вам гарантована.

Чи так можна схуднути від сексу?

За допомогою сексу схуднути можна, і не лише схуднути: підвищуються працездатність і інтелект (в середньому на 15-20 покращується сон. Наукою доведено, що кращих ліків від стресу, хвороб, душевних потрясінь і життєвих негараздів і втоми, чим хороший секс, не знайти. До того ж секс подовжує життя — люди, що активно займаються приємно¬в’ю до похилого віку, менше хворіють і виглядають молодше.

Схудненню, оздоровленню і омолоджуванню сприяє те, що під час сексу організм входить в «особливий режим», перебудовується, очищається, виробляє особливі гормони, входить в стан позитивного стресу, при якому міняється навіть метаболізм клітин.

Для того, щоб схуднути за допомогою сексу, треба прикласти багато психічних і фізичних сил. Пасивний секс схудненню не сприяє.

Багато повних жінок трудновозбудимы. І річ не в тому, що підшкірний жир не дає «дістатися» до нервових закінчень. Коли жінка не отримує в ліжку «смачне», вона бере його у іншому місці — в холодильнику. Не плутатимемо причину із слідством: повнота — найчастіше не причина фригідності, все навпаки.

Під час статевого акту спалюється в середньому від 200 до 600 калорій. А ласки, передуючі інтимній близькості, є прекрасним масажем і ненав’язливою гімнастикою.

І в укладенні відмітимо, секс — це спосіб, дарований нам самою природою. А тому не користуватися їм — злочин.

Корисний сайт для чоловіків http://www.инфорте.рф/